O nás

Jsme moderní lékárna s tradicí od roku 1992, v roce 2016 jsme prošli kompletní rekonstrukcí vnitřních prostor a také zpřístupněním parkovacích míst přímo u lékárny

Nabízíme moderní prostory, široký sortiment a hlavně nízké ceny. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi, kteří zabezpečí naši zkušení magistři.

Naším cílem je spokojený zákazník. Přijďte se o tom přesvědčit.

Svévolně nezaměňujeme léky, které má pacient na receptu. Pokud tak učiníme pak jen na základě konzultace s Vámi a Vaším lékařem.

Připravili jsme pro vás nový a přehlednější systém poskytování slev. Konec nekonečnému a nepřehlednému sbírání bodů. Při nákupu u nás v Lékárně ESO získáte slevu ihned! Každý měsíc pro vás připravujeme zajímavé slevy a akce. Sledujte náš akční leták, kde nabízíme slevu až 20% na vybrané produkty.

Dále pro vás máme připravené TOP produkty ve slevě s označením KLUBOVÁ CENA (akce trvá vždy do vyprodání zásob). Jsme partnerem lékárny Pilulka a díky tomu jsme schopni přinášet velmi atraktivní ceny.

Pokud u nás něco nenajdete, případné chybějící produkty Vám rádi expresně doobjednáme. Pro imobilní a časově zaneprázdněné klienty poskytujeme službu rozvozu PZT přípravků (vložky, pleny, kalhotky, nutridrinky).

Lékárna má velmi dobrou dostupnost - poloha při MHD zastávka Nová ulice (tram), nebo Tyflo servis (bus).(tramvaj 1, 4, 6, bus. 10,16,21, 24, 42, 50, 52), dostupnost autem (při zadávání do navigace zadejte adresu Vojanova 20) - parkoviště u objektu (10 parkovacích míst), bezbariérový přístup pro invalidy.

Každý zákazník je pro nás důležitý!

Budeme se těšit na vaši návštěvu.